Yükleniyor...

 

 


 

Haberler
Karakoçan Belediyesinde TOPLU İŞ GÖRÜŞMELERİ OLUMLU SONUÇLANDI (09.06.2014 - 11:55)

TOPLU İŞ GÖRÜŞMELERİ OLUMLU SONUÇLANDI

Hizmet İş Sendikası Elazığ Şubesi ile Belediyemiz arasında sürdürülen toplu iş sözleşmesi görüşmeleri anlaşma ile sonuçlanırken, toplu iş sözleşmesi imzalandı.

Belediyemizde yapılan toplu iş sözleşmesi imza törenine Belediye Eş Başkanı Burhan Kocaman  ile Hizmet İş Sendikası Elazığ Şubesi Başkanı Kazım Cavlı ve belediye çalışanları katıldı. İmza töreninde bir açıklama yapan Hizmet İş Sendikası Elazığ Şube Başkanı Kazım Cavlı ortak katkılar sonucu iyi bir sözleşme imzaladığını belirterek, sözleşmenin hayırlı ve uğurlu olmasını diledi.

Konuyla ilgili bir değerlendirme yapan Belediye Eş Başkanımız Burhan Kocaman ise isteğimiz işçilerimizin en iyi şartlarda ailesini geçindirmesi ve bunun içinde olanaklarımızı en sonuna kadar zorladık diyerek sözlerini şöyle sürdürdü:

 ”işçi arkadaşlarımız içten gelen bir anlayış ve duyarlılıkla çalışmaktadırlar. Bu alın terinin karşılığını en iyi şekilde vermeye çalışıyoruz ve umarım iki taraf içinde hayırlı olmuştur.” Dedi.

2 yıl süreli olarak akdedilen toplu iş sözleşmesi ile taraflar 1.yıl için %11 ikinci yıl için ise %9 zam konusunda anlaşmaya vardılar

Haber Ekleyan : Sabri İVGİN

Kaynak : http://karakocan.bel.tr/TOPLU_IS_GORUSMELERI_OLUMLU_SONUCLANDI_haber122.html

Bu Habere Yapılan Yorumlar
Bu Habere Ait Kayıtlı Yorum Bulunamadı.
Yorum Yapın
Misafir :
MP3 PLAYER
Sürekli Çal
HABERLER
EMEK YAPI

 

EMİN TİCARET

 

Güncel Ekonomi Haberleri