Ykleniyor...

 

 


  

Haberler
OKÇULAR DERNEĞİ YENİ YÖNETİMİ GÖREVİ BAŞLADI (07.03.2013 - 12:44)

OKÇULAR DERNEĞİ YENİ YÖNETİMİ GÖREVİ BAŞLADI

 

Mithat ÖZCAN

             Okçular Derneği’nin 13  Ocak  2013 günü çoğunluk sağlanamadığı için ertelenen Genel Kurul Toplantısı 20 Ocak 2013 Pazar günü  Alt Kaynarca’da gerçekleşti.

          

Toplantı Divan Başkanı Hüsnü Okçuoğlu’nun açlış konuşmasıyla başladı.(Fot: M. Özcan)

         Yüz kişiden fazla Oxçîyanlının katıldığı toplantının  divan başkanlığına  Hüsnü Okçuoğlu, yardımcılığına da A. Haydar Özcan seçildi. Toplantı demokratik mücadelede ölenlere saygı duruşuyla başladı. Divan Başkanı Hüsnü Okçuoğlu, toplantının amaçları ve  uyulacak kurallar hakkında aydınlatıcı açıklamalar yapıp, sözü Dernek Başkanı ramazan Erdoğan’abıraktı. Ramazan Erdoğan yaptığı konuşmada dernek yönetimi olarak ellerinden geleni yapmaya çalıştıklarını, istedikleri kadar olmasa da bazı sorunları çözdüklerini, bazılarını da çözma yoluna girdiiklerini belirterek, yapılan en önemli işin derneğe bir yer satın almak olduğunu söyledi. Yapılan bağışlar ve derneğin eski binasının satımından elde edilen parayla yeni binanın satın alındığını, borçlarının kalmadığını söyledi. Erdoğan, satın alınan binanının tadilatı için çalışmaların dervam etmesinin çok önemli olduğunu belirterek, bunun da başarılacağına inandığını söyledi.

            Ramazan Erdoğan’ın açıklamalarından sonra yeni yönetimin seçimine geçildi. Tek liste halinde Divana sunulan adaylar oylandı ve oybirliğiyle seçildi. 

 

Ramazan Erdoğan dernek faaliyetleri hakkında bilgi veriyor. (Fot: M. Özcan)

          Yeni yönetimin seçiminden sonra dilek ve temennilere geçildi. Yapılan konuşmalarda köy sorunlarının ancak birlik içinde çözülebileceğini, bunun için de herkese sorumluluk düştüğü belirtildi. Üye aidatlarının ödenmesinde yetersizlik yaşandığı vurgulandı.

         

Soldan Sağa:Ramazan Erdoğan, M. Ali Günay, Cevat Okçuoğlu, Resul Kevser, Ramazan Bozdağ, Hakan Atalay ve Hasan Ağar.(fot: M. Özcan)

         Yeni yönetimin görev dağılımı ise şöyle oldu:

           Başkan                         : Ramazan Erdoğan

           Başkan Yardımcısı      : M. Ali Günay

          Sekreter                        : Cevat Okçuoğlu

          Yönetim Kurulu Üyesi : Hasan Ağar

          Yönetim Kurulu Üyesi : Hakan Atalay

          Yönetim Kurulu Üyesi : Resul Kevser

 

 

 

Kaynak : Mithat ÖZCAN

Bu Habere Yaplan Yorumlar
  • Misafir (13.03.2013 15:43)
    RAMAZAN ERDOĞAN.DEĞERLİ OKCİYANLILAR 20-OCAK 2013 TE YAPMIŞ OLDUĞUMUZ OLAĞANÜSTÜ KONGREDE, BİZ YENİ YÖNETİME BU GÖREVİ LAYIK GÖRÜP ONURLANDIRDIĞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDER,SİZLERİN BU SEVGİSİNE LAYIK OLMAK İÇİN ELİMİZDEN GELENİN EN İYİSİNİ YAPMAK İÇİN GECE GÜNDÜZ DEMEDEN ÇALIŞACAĞIMIZA ŞAHSIM VE YÖNETİM KURULUMUZ ADINA SÖZ VERİYORUM.SAYGILARIMLA
  • Misafir (08.03.2013 13:35)
    HEP BİRLİKTE DAHA NİCE DERNEK TOPLANTILARINA
Yorum Yapn
Misafir :
MP3 PLAYER
Srekli al
EMEK YAPI

 

DUYURULAR
EMİN TİCARET

 

Gncel Ekonomi Haberleri